SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Matiçan shtepia 160m2 me 30 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
59897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Matiçan shitet shtepia siperfaqes prej 160m2, etazhes P+2, me 30 ari truall dhe garazh dimensioneve 8x4m. Shtepia eshte e regjistruar ne kadaster, eshte e kryer dhe e fasadume. Ka 3 ballkone. Çmimi: 290.000 euro ose nderrim me banese 70m2 + dallimi. Tel.045/50 20 40. Shifra: 34/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »