SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dardani, shtepi 430m2+ lokal 30m2- ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
430 m²
ID e produktit :
59900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Dardani shitet shtepia siperfaqes prej 430m2, etazhes B+P+1, me lokal 30m2 dhe truall prej 3,85 ari. Shtepia ka nxehje qendrore. Çmimi: 160.000€/ari. Tel.045/50 20 40. Shifra: 32/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »