SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepi me qira ne lagjen Tasligje
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
59927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 3 dhoma 1 koridor te madh dhe banjon si dhe ballkonin ka edhe garazhden per vetur per me shume informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 044278830
Informata rreth publikuesit
Shefqet
Prishtinë
044278830
rruga Hafez Ali Korqa Nr6 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »