SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir shitet shtepia 100m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
59928
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Emshir, shitet shtepia perdhese, siperfaqes prej 100m2, e cila ka dalje 100m ne rrrugen e paasfaltuar. Shtepia mund te shitet me 5 ari truall dhe atehere ka çmimin 110.000 euro, ose me 10 ari truall per çmimin 200.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1914
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »