SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir shtepia 300m2 me 4 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
59930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Emshir shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes P+1, me 4 ari truall. Perdhesa e shtepise eshte e banueshme, kurse ne katine e I-re duhet bere nivelizimi dhe vendosja e dyerve. Çmimi: 260.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 18/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »