SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti, lokal kati perdhes 160m2 dhe kati pare banim 120 m2, g
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
ID e produktit :
59936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet objekti, lokal kati perdhes 160m2 dhe kati pare banim 120 m2, gjendet afer shkolles se mesme Sami Frasheri perball shkolles teknike,
Lokali eshte i pershtatshem per te gjitha veprimtarit, per momentin eshte me qera, ndersa lart eshte banim dhe oborr mbrapa, e gjithe parcela eshte 2.5 ari.
Qmimi 458 000 Euro i diskutueshem, pranojm edhe kompenzim ndo nje banese ose veture deri ne vleren 25 % te vleres totale.
Kontakt: 044 444 221
049 559 144 (5 foto)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »