SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, kompleksi \
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
59946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Lagjen e Spitalit, kompleksi "Royall".
Banesa eshte ne katin e trete ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e renovuar me mobile reja.
Çmimi i qirase eshte 350euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »