SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir, shtepia 450m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
59948
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emshir, shitet shtepia siperfaqes prej 450m2, etazhes P+2, me truall 4 ari dhe me garazhen prej 25 m2. Çmimi: 350.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 10/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »