SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir, shtepi 300m2 me 4,30 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
59949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emshir, shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes B+P+1+NK, me truall prej 4,30 ari dhe garazh prej 18m2. Çmimi: 180.000 euro. Shifra: 21/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »