SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir, shitet shtepia 150m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
59950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emshir, shitet shtepia siperfaqes prej 150 m2, perdhese me bodrum dimensioneve 6x4m, me truallin prej 5 ari. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 1995 dhe perbehet prej: 2 dhomave + sallon, kuzhine, trapezari dhe banjos. Çmimi: 120.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 45/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »