SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banes me QIRA por edhe ne ShITJE ne Dragodan.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
59962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banes me QIRA por edhe ne SHITJE. Cmimi I shitjes eshte 1000/m2 neto siperfaqe. Garazha poashtu ne shitje - cmimi ndaras.
Banesa prej 77m2 NETO është në lagjjen ARBERI, objekti Arberia C3 te Komuna e Re. Garazha eshte opcionale.
Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA me cilësi shume të lartë në ndërtim.
BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.
Ka dy dhoma te fjetjes, sallonin e madh, kuzhinën, ballkonin, 2 banjo, shpajzin dhe garazhen.
Ka shume drite natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik dhe internet.

Cmimi: Me marveshje
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »