SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Emshir, shtepia 150m2 me 2 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
59963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Emshir, shitet shtepia siperfaqes prej 150m2, etazhes P+1, me 2 ari truall dhe me nje shtëpize per instalime te ngrohjes qendrore. Shtepia eshte rrethuar me gilindera, e izoluar, ka nxehje qendrore dhe ekziston mundësia per blerjen edhe 2 ari me shume. Çmimi: 135.000 euro (i fundit). Shifra: 48/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »