SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banes me QIRA por edhe ne SHITJE te ROYAL-it
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
59964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cmimi i shitjes eshte 850/m2 plus 4,200 per mobilet.
Cmimi i qirase eshte 350/muaj plus shpenzimet. Mundesia e zbritjes varesisht prej kohezgjatjes se kontrates.
Banesa prej 71m2 është në lokacionin e kompleksit ROYAL afër ndërtesës së selisë së EULEX-it (te ish-Farmedi). Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit ROYAL e cila njihet për cilësi të lartë në ndërtim.
BANESA ËSHTË NË TËRËSI E MOBILUAR NË MËNYRË MODERNE DHE ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.
Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.
Ka dy dhoma, kuzhinën, ballkonin, korridorin, shpajzin dhe garazhen: dhomë e madhe e ditës (22m2), dhomë e madhe e fjetjes (17m2) dhe kuzhina (5.5m2). Ka shume drite natyrale.
Ka qasje në TV kabllovik, 24 orë internet - Wireless.

Cmimi: 350 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »