SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme banes me qira te STANDARDI ne B.e Diellit.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
59976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo ballkon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe e gatshme per banime.


Cmimi : 250 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »