SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim banesen te STANDARDI ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
€44,874.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
ID e produktit :
59978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesën (plus garazhën) që gjendet te Bregu i Diellit 2, Mat 1, kompleksi “Dafina” i banesave të reja të ndërtuara nga kompania STANDARD.
Banesa shitet me mobile. Shitja e garazhës është opcion.
Banesa ka këtë sipërfaqe:
- banesa (dhe ballkoni): 41.90 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 1,000 = 41,900 dhe
- terrasa 6.76 m2 (sipërfaqe neto) * EUR 440 = 2,974.
GJithsej: EUR 44,874.

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »