SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Afer AUK-ut shitet/qira shtepia 600m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
600 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
59982
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Afer AUK-ut, shitet shtepia siperfaqes prej 600m2, etazhes B+P+NK. Shtepia ka 3 garazha + 3 vende per parking, dhe nxehje qendrore vetanake. Çmimi: 350.000 euro. Shtepia leshohet edhe me qira dhe ate çdo kat nga 1.000€/muaji. Tel.045/50 20 40. Shifra: 29/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »