SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rr. per Germi, shtepia 170m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
170 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
59989
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga per Germi, shitet shtepia siperfaqes prej 170m2, etazhes P+1, me truall prej 5 ari. Shtepia eshte e perfunduar, ka nxehje qendrore vetanake dhe eshte rrethuar me murr dhe gilindera. Çmimi: 140.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 36/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »