SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rr. per Germi, shtepia 420m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€225,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
420 m²
ID e produktit :
59998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Rruga per Germi, shitet shtepia siperfaqes prej 420m2, me truall prej 7,60 ari. Shtepia ka nxehje qendrore dhe ujë 24h. Çmimi i shitjes eshte: 225.000 euro. Njekohesisht leshohet me qira kati i I-re i shtepise per 800€/muaji kurse katet tjere me lire. Tel.045/50 20 40. Shifra: 44/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »