SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
K.Diellit, shtepia 280m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
60012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Kodren e Diellit, shitet shtepia siperfaqes prej 280m2, etazhes B+P+2, me truall prej 2 ari. Shtepia eshte e pa perfunduar dhe ne procedure te legalizimit. Çmimi: 160.000 euro. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 6/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »