SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Banesa në Shitje
Çmimi :
€52,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
ID e produktit :
60022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet banesa në katin e III me sipërfaqe prej 70.9 m² të banuara.

Banesa posedon këtë renditje: Sallon,kuzhinë, një dhomë gjumi,një shpajz,një banjo dhe një ballkon.

Dyert dhe dritaret prej druri.

Dyeshemeja parket dhe llaminat.

Banesa gjendet afër tregut të gjelbërt.

Çmimi i banesës është 52.000 €

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »