SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
K.Diellit shtepia 530m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€410,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
530 m²
ID e produktit :
60023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodra e Diellit, shitet shtepia siperfaqes prej 530m2, etazhes B+P+1+NK, me truall prej 3 ari. Shtepia eshte e kryer, por e banuesme eshte siperfaqja prej 320m2. Shtepia ka garazhen per 3 vetura dhe eshte ne proceduren e legalizimit. Çmimi: 410.000 euri, i diskutueshem. Tel.045/50 20 40. Shifra: 20/12
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »