SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
K.Diellit, shitet shtepia 370m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€235,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
370 m²
ID e produktit :
60024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodra e Diellit, shitet shtepia siperfaqes prej 370m2, etazhes P+2+NK, me garazh + 1 dhome, truall prej 2,70 ari dhe parking per 4 vetura. Shtepia eshte e rregulluar bukur dhe leshohet edhe me qira per 950 euro/muaji. Çmimi i shitjes eshte: 235.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra:33/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »