SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
K.Dielit shtepia 280m2 me 5 lokale- ECOIMPEX
Çmimi :
€700,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
280 m²
ID e produktit :
60034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Kodren e Diellit shitet shtepia siperfaqes prej 280,2, etazhes P+2, me truall prej 5,50 ari dhe me 5 lokale: Shtepia eshte e banueshme. Çmimi: 700.000 euro. tel.045/50 20 40. Shifra: 6/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »