SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tirane shes 2+1 blloku vilave ish stacioni fundit tir e re.
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
60106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes apartament 2+1 kati4, ne mes te vilave te selites se vogel, pallat i ri, 6kate, zone e urbanizuar edhe me nje qetesi relaksuese,apartamenti eshte i patinuar komplet, si edhe me sistem ngrohje individual me kaldaje dhe radiator ngrohje ne cdo dhome, edhe ne banjo. pallati eshte i banueshem me banore nga viti 2005. per te gjithe te interesuarit marr persiper edhe ndonje ndryshim sipas preferencave brenda apartamentit brenda ketij cmimi ose i zbresim nga cmimi. sqaroj se ne unazen e re qe po behet eshte hapur tashme kane mbaruar shembjet dhe po punohet, apartamenti eshte 25metra me autostraden dhe per rrjedhoje edhe me autobuzin. hipoteka i del shum shpejt pasi esht miratuar plani urbanistik dhe dosja del ne bllok gjith pallatit..


Cel. : 0682740041
Informata rreth publikuesit
zani
Prizren
0682740041
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »