SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 2 kateshe e mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
60107
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2 kateshe ne lagjen veternik pas rezonances. Ka 4 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 kuzhin. Eshte e mobiluar. Ka gjithashtu edhe podrum. Ka edhe bibloteken. Eshte ne gjendje perfekte. Çmimi shum I volitshem. Nr I tel : 049221525 044221525
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Le
London, Texas
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »