SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera perball santes
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
102 m²
ID e produktit :
60108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banes me qera per 4 Studente(Femra).
Banesa gjendet ne lagjen Pejton perball santes, eshte 102 metra katror
ka 4 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes, kuzhina dhe banjo.

Qmimi eshte 50 euro per person + shpenzimet e baneses.

Na kontaktoni ne nr: 045 557 530
Informata rreth publikuesit
shkoodrany1
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »