SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qera Sllovenia Sportit , banesa eshte ne ndertese t
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '15
ID e produktit :
60110
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qera Sllovenia Sportit , banesa eshte ne ndertese te market “Albi “. Banesa eshte ne katin perdhes, nderim i ri …

Banesa ka dhome gjume,sallon te madhe dhe kuzhine,koridor,banjo dhe ballkon. Banesa eshte e mobiluar me inventar te ri dhe luksoz .

Sqarim: perparsi kan nderkombtaret dhe familje (qift ) .

Qmimi eshte 330 euro .

Nr tel :044874786 & 044756104
Informata rreth publikuesit
mehmet
Prishtinë
044874786
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »