SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
L.Spitalit, shitet shtepia 350m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
60134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja e Spitalit, shitet shtepia siperfaqes prej 350m2, etazhes B+P+1+NK, me 2,27 ari. Shtepia eshte bukur e rregulluar dhe e mobiluar. Çmimi: 250.000. Shtepia jepet edhe me qira 450€/muaji + depozit 1/2 qirase. Tel.045/50 20 40. Shifra: 13/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »