SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
M.Muhaxherve shtepia 360m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
60136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mahalla e Muhaxherve, shitet shtepia sipervaqes prej 360m2, etazhes B+P+2, me 2 bodrume, 1 lokal dhe truallin prej 5,50 ari. Shtepia eshte me leje. Çmimi: 450.000 euro ose me koncesion 32%. Shifra 1904
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »