SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
M.Muhaxherve shtepia 500m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
60147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mahalla e Muhaxherve, shitet shtepia siperfaqes prej 500m2, etazhes P+1, me 2 hyrje te veçanta dhe 4,50 ari. Shtepia eshte me leje dhe ka garazh. Çmimi: 390.000 euro ose jepet per bashke-ndertim. Shifra: 30/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »