SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e ngushte, shtepia 341m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€480,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
341 m²
ID e produktit :
60162
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qendren e ngushte te Prishtines, ne njeren nga rruget kryesore, shitet shtepia siperfaqes prej 341m2, etazhes P+1+NK, me 2 lokale dhe 1,42 ari. Çmimi: 480.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 145
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »