SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament ne shitje ne Shqipri
Çmimi :
€91,793.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:30
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
60173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Deluxe Apartament ne shitje nga Lalzit Bay Resort & Spa posedon Sipërfaqen prej 55,5 m2, Kati I, jë zonë të hapur i cili përfshin një zonë lounge dhe një zonë kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, ballkon, dhe 1 hapësirë parkimi.

çmimi është 91.793 EUR.

Kontaktoni:
+381 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Shqipri nga Lalzit Bay Resort & Spa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »