SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Xhamia e Madhe shtepia 400m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
400000 m²
ID e produktit :
60175
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Xhamia e Madhe shitet shtepia siperfaqes prej 400m2, etazhes P+2, me 2 lokale prej nga 60m2 dhe truall prej 1,50 ari. Çmimi: 400.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra 1733
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »