SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender, shitet shtepia 350m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€385,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
60190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qender, shitet shtepia siperfaqes prej 350m2, etazhes P+2, me 4 ari dhe me garazhen 50m2. Çmimi: 385.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1940
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »