SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender shitet shtepia 330m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
330 m²
ID e produktit :
60192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Qender, shitet shtepia siperfaqes prej 330m2, etazhes P+2, me lokal ne perdhese, dhe me 1,10 ari. Shtepia ka nxehje qendrore. Çmimi: 350.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1773
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »