SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender shitja/koncesion shtepi 130m2-Ecoimpex
Çmimi :
€360,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
60206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender, shitet shtepia siperfaqes prej 130m2 me leje, dhe te shtuar 104m2 + 30m2, me truall prej 2,20 ari. Çmimi: 360.000 euro apo koncesion (eshte parapare P+VI). Tel.045/50 20 40. Shifra: 1776
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »