SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dodone, shitet shtepia 160m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
60224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lagja Dodona, shitet shtepia siperfaqes prej 160m2, etazhes B+P+1, me bodrum prej 16m2, garazh 16 m2 dhe truall prej 3,80 ari. Shtepia eshte e banueshme. Çmimi: 130.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 8/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »