SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe në bregdet në Mal të Robit, Shqipëri
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
60236
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 81m2, ne katin e 2-te, ne plazhin e Malit të Robit. Banesa ndodhet në ambient të këndshëm dhe të qetë, të rrethuar nga pishat afërsisht 3 minuta nga plazhi, afër hoteleve Kastrati dhe Mak Albania. Dokumentacioni është 100% i rregullt me pronar nga Kosova. Banesat kane keto hapesira:
- dhome e dites e madhe me kuzhine e trapezari
- 2 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet e pamobiluar. Cmimi 39. 000 euro, qmimi i negociueshëm.

AGJENSIONI DION NE PRISHTINE
038 520 063
044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »