SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Xhamia e Madhe- shitet shtepia 270m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
270 m²
ID e produktit :
60237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Xhamia e Madhe shitet shtepia me leje, e rinovuar, siperfaqes prej 270 m2, etazhes P+2, me lokal prej 84m2 dhe 1 ari truall. Çmimi: 280.000 euro. Shifra: 34/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »