SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA E PA PERFUNDUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
ID e produktit :
60239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE NDERROJ 2.78 ARI DHE SHTEPIA E PA PERFUNDUAR BRENDA KESAJ HAPSIRE,PRONA ESHTE ME DOLUMETNACION TE RREGULLTDHE PERKTHEHET MENJEHR,POSEDOJ EDHE PLANIN PER NDERTIM TE SHTEPIS SE PA PERFUNDUAR,BEJ NDRRIM EDHE ME BANES
Informata rreth publikuesit
Gazmend
Prishtinë
044788666
MATIQAN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »