SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qender, shtepi 240m2 me dy lokale- ECOIMPEX
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
60273
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne qender, shitet shtepia siperfaqes prej 240m2, etazhes B+P+2, me bodrum 30m2 dhe truall prej 2,80 ari. Shtepia ka dy lokale 30m2 dhe 20m2. Kati i II-te i shtepise ka dy hyrje. Çmimi: 500.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 28/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »