SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me qira per femra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
146 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Parking Rrugor
ID e produktit :
6028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap dhoma me qera per femra te parku i qytetit,perball bustit Isa Kastrati,banesa gjendet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar mire. Ka uji dhe ngrohje 24 h + vairles.
Mob. 044 377 450 dhe 049 545 327
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
rruga Isa Kastrati 45 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »