SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Te Intereminexi shitet/qira shtepia 300m2+lokal- Ecoimpex
Çmimi :
€600,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
60281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te Intereminex-i, shitet shtepia siperfaqes prej 300m2, etazhes P+2, me lokal 100m2 dhe truall 3,50 ari. Çmimi i shitjes eshte 600.000 euro. Shtepia jepet edhe me qira 1.500€/muaji. Tel.045/50 20 40. Shifra 30/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »