SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
€31,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
36 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
60305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa:
-Njedhome gjui
-Sallon e kuzhine
-banjo dhe koridor
Gjithesej 36m2 Neto,kati V orientuar nga lindja me pamje nga parku i Germise.
Banesa gjiendet te pompat e ujit ne Bregun e diellit,perballe shkolles fillore "Iliria".
Te interesuarit na kontaktoni ne telefon: 044186401 prej ores13 deri 18 çdo dite.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Prishtinë
Bregu I diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »