SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 360m2 me lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
360 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
6034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 360m2 me lokale si dhe me 5.64Ari oborr ne rrugen Xheve Lladrovci, 15, Ferizaj.
Objekti eshte i mobiluar teresisht si dhe lokalet jane te leshuara me qira.

Per informatat me te hollesishme kontakto:

044/172-563
Informata rreth publikuesit
Emin
Ferizaj
044172563
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »