SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes ose nderroj me nje banese ne Prishtine 3 ari truall ne Qagll
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
ID e produktit :
60388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose nderroj me nje banese ne Prishtine 3 ari truall ne Qagllavice.Trualli gjindet ne Qagllavice, mbrapa Media Center dhe eshte i parcelizuar.Gjithashtu trualli ka rrugen e shtruar me zhavorr, ujin dhe kanalizimin.Poashtu mundem me hy ne ndrrim me nje banese ne Prishtine deri ne 50000 euro vlere, por e cila duhet te jete me dokumente te rregullta.Per ata qe deshirojne me e ble truallin, mundem me hy ne nderrim me nje veture deri ne 5000 euro vlere.Per informata mund te lajmeroheni ne 044 211 671 dhe 049 784 043.Qmimi 8500 Euro ndersa per ndrrime sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044211671
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »