SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia dy kateshe ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€400,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:56
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
60443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dy kateshe, ne 4 ari truall, ne lagjen Bregu i Diellit, afer furres Qerimi 1. Shtepia eshte dy kateshe dhe ka numer te madh dhomash, poashtu ka oborrin dhe garazhen. Qmimi eshte 400.000euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION ne Prishtine
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »