SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne shitje ne prizren
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
104 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
60474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne prizren ndertimi i ri te njohura si banesat e renelual tahirit . banesa gjendet ne katin e 7 eshte 104 metra katrore ka sallonin plus 3 dhoma 1 banjo dhe ni wc te vogel veq korridorin 2 ballkona njeri esht i madh 7 metra dhe nje me i vogel ka nje pamje te mrekullueshme ku shihet i tere qyteti dhe esht ne nje lagje te qete dhe 15 minuta afer qendres shadervan shkolla fillore esht afer per 5 minuta gjendet mbrapa stacionit te autobusave
Informata rreth publikuesit
Admir
Prizren
prizren tabahane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »