SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT - te Xhambazt
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
16 Janar '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
60618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banese me qira ne Prishtine, lagja ‘Bregu I Diellit’, te Xhambazt. Banesa eshte ne katin e gjashte dhe ka rreth 80m2, e mobiluar, ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, shpajz, banjo, ballkon, posedon nxemje qendrore me rryme dhe klime.

Per me shume me kontakto ne nr. tel. 044 642 956 ose 044 307 245.
Informata rreth publikuesit
ADOKA Agency
Prishtinë
044 307 245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »