SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt apo Dyqan afarit me qira kati II
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '16
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
60626
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Objekti me qira kati i II i objektit me hymje nga ana e majt e objektit, ka hymje te veqant dhe mund te ndahet ne dhoma te ndryshme. eshte hapsir e shfrytzushme 140m2
Kontakt: 044 672 282 ; 049 100 920
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
377 44 672 282
Rr. Bajram Kelmendi Nr 29 Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »